stolár/pracovník v nábytkárskej výrobe

09.10.2018
Spoločnosť: DL INTERIER, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Zvolen, Zvolen, T.G.Masaryka 8958, 96001
Okres: Zvolen
Typ pracovnej Ponuky: Nábytkár
Stolár
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Stolár/ pracovník v nábytkárskej výrobe

Kompletáž nábytkových prvkov a zostáv podľa výkresovej dokumentácie

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 06:00 do 14:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: Dohodou
Iné výhody:

ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • technická gramotnosť
  • manuálna zručnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca

Ďalšie požiadavky:

čítanie technických výkresov

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: DL INTERIER, s.r.o.
Adresa: T.G.Masaryka 8958, Zvolen, 96001
Kontaktná osoba: DL INTERIER, s.r.o.
Kontaktné údaje: DL INTERIER, s.r.o.

T.G.Masaryka 8958, Zvolen, 96001