Stolár - montážnik nábytku.

09.10.2018
Spoločnosť: Andrej Chudík - NEW DESING - STOLÁRSTVO

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Malacky, Plavecký Mikuláš, Plavecký Mikuláš 249, 90635
Okres: Malacky
Typ pracovnej Ponuky: Stolár
Montážnik
Montážnik, montér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

-Výroba a montáž kuchynských liniek.

-Výroba posuvných dverí a vstavaných skríň.

-Výroba ostatného nábytku na mieru.

Výroba nábytku prevažne z drevotrieskových dosiek + ABS hrany.

Montážne práce u zákazníkov, kolíkovanie, lamelovanie, komfirmátovanie a skladanie nábytku.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 1000

5 členný kolektív. Výroba nábytku je prevažne iba z drevotrieskovej dosky. Nová digitálna formátovacia pila a ABS - hranovačka. Náradie Makita a Milwaukee šrobovačky. V objekte sa nacházda, kuchynka, obývacia miestnosť, spálne, sociálne zariadenie, internet a WIFI ,TV. V objekte sa tiež nachádza grilovacia miestnosť s biliardovým stolom. Možnosť ubytovania je priamo v objekte firmy New Design- interiéry v súkromnom byte dlhodobo.

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

Šikovný a samostatný výrobný montážnik, flexibylný, mat cit pre detail. Chuť pracovať.

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • praktické myslenie
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Andrej Chudík - NEW DESING - STOLÁRSTVO
Adresa: Ivana Bukovčana 6124/24
84108 Bratislava-Dev.Nová Ves
Slovensko
Kontaktná osoba: Andrej Chudík - NEW DESING - STOLÁRSTVO
Kontaktné údaje: Andrej Chudík - NEW DESING - STOLÁRSTVO

Ivana Bukovčana 6124/24
Slovensko

+421905548131