Stavebný zámočník

09.10.2018
Spoločnosť: H B H, a.s.

Miesto práce: Slovensko, okres Považská Bystrica, Považská Bystrica, Robotnícka 286, 01701
Slovensko
Okres: Považská Bystrica
Typ pracovnej Ponuky: Zámočník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

vykonávanie zámočníckych prác,

zhotovovanie stavebných zámočníckych prvkov, zabezpečenie ich montáže a opravy,

ručné rezanie tenkostenných profilov ručnou flexou,

ohýbanie materiálu za studena,

zváranie elektrickým oblúkom a plameňom,

vyrovnanie konštrukcií po zváraní,

zhotovovanie rámového oplotenia, pevných okien, zhotovenie a montáž dverí, stien z oceľových profilov, veľkorozmerných oceľových konštrukcií,

oplechovanie dverí,

spojovanie dielcov skrutkovaním,

montovanie oceľového debnenia a zámočníckych výrobkov,

riadenie, obsluhovanie a montovanie mechanizačných prostriedkov,

obsluhovanie výťahov, miešačiek a pod.,

demontáž zariadení

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:45 do 15:15
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: H B H, a.s.
Adresa: Robotnícka 286
01701 Považská Bystrica
Slovensko
Kontaktná osoba: H B H, a.s.
Kontaktné údaje: H B H, a.s.

Robotnícka 286
Slovensko

+421904884261