Stavebný špecialista technológ

09.10.2018
Spoločnosť: Helske PROPERTY s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Levoča, Levoča, Novoveská cesta 40, 05401
Okres: Levoča
Typ pracovnej Ponuky: Technológ
Klientský poradca
Technológ
Stavebný technik
Technológ
Technológ
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Stavebný špecialista technológ - hlavná pracovná náplň zahŕňa dohľad nad mechanickými úpravami sadrokartónovej výrobnej linky a stým súvisiace pracovné činnosti a pokyny.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Microsoft PowerPoint - vysoká
  • Microsoft Outlook - vysoká
  • Microsoft Word - vysoká
  • Microsoft Excel - vysoká

Osobnostné predpoklady
  • trpezlivosť
  • pozornosť
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Helske PROPERTY s.r.o.
Adresa: Kukuričná 1, Bratislava-Nové Mesto, 83103
Kontaktná osoba: Helske PROPERTY s.r.o.
Kontaktné údaje: Helske PROPERTY s.r.o.

Kukuričná 1, Bratislava-Nové Mesto, 83103

+421903231301