Stavbár (komíny, komínové systémy, kachle)

09.10.2018
Spoločnosť: Verve s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Staré Mesto, Lazaretská 8-12, 81109
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Robotník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Baví ťa práca? Si šikovný a zručný?

Chcel by si pracovať vo firme s mladým priateľským kolektívom, kde sa môžeš mnohému naučiť?

Naša spoločnosť hľadá zručného staviteľa, ktorý si nie len poradí so stavbou komínov, ale zároveň sa zaučí do kominárskeho remesla. V kominárstve je práce veľa a málokto ju ovláda a my ťa to naučíme a aby si bol motivovaný, odmeníme ťa percentami zo zisku na každej zakázke, ktorú vykonáš.

800€ v čistom máš fix aj keby bol slabší mesiac a k tomu percentá zo zakázok. Môže to byť veľmi zaujímavé.

Budeme sa tešiť na tvoj životopis a pracovný pohovor!

Poď budovať tvoju odbornú kariéru ku nám!

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 22:00
Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Ponúkaný plat: od 1055

- Ponúkaný zárobok je 800 € v ČISTOM. Horná hranica však neexistuje, všetko závisí od počtu realizovaných zákaziek za mesiac.

- Zamestnancom ponúkame školenia.

- Zamestnanci majú zázemie na odpočinok medzi zákazkami.

- Ponúkame individuálny prístup ku každému.

- Možnosť používania firemného auta.

- Pomáhame so zháňaním ubytovania v Bratislave.

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

- Vodičský preukaz je výhodou.
- Predchádzajúca skúsenosť je výhodou.

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Verve s. r. o.
Adresa: Prídavková 32
84106 Bratislava-Záhor.Bystr.
Slovensko
Kontaktná osoba: Verve s. r. o.
Kontaktné údaje: Verve s. r. o.

Prídavková 32
Slovensko

+421948209047