Správca domácnosti - gazdiná

09.10.2018
Spoločnosť: Biely potok, akciová spoločnosť

Miesto práce: Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Považská Bystrica, Dolný Lieskov, Tŕstie 149, 01821
Okres: Považská Bystrica
Typ pracovnej Ponuky: Chyžná
Správca budov
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vykonávanie prác v domácnosti (pranie, žehlenie, upratovanie, starostlivosť o kvety),

- nákupy surovín,

- príprava (varenie) jedla na vode a na pare,

- výdaj stravy v domácnosti,

- nutný VP sk. B - aktívna vodička.

Informácie pre uchádzača: Sezónna práca: áno
Ponúkaný plat: od 800
Iné výhody:

- práca v stabilnej spoločnosti,

­- nadštandardné mzdové ohodnotenie,

­- poskytnuté bezplatné ubytovanie (potrebná časová flexibilita)

- zamestnanecké benefity (príspevky na športové aktivity, kultúru, regeneráciu...).

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • ukrajinský - vysoká: C1 a C2
  • srbský - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Ďalšie požiadavky:

- diskrétnosť
- bezúhonnosť

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • praktické myslenie
  • vnútorná stabilita

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Biely potok, akciová spoločnosť
Adresa: Plynárenská 7/C
82109 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Kontaktná osoba: Biely potok, akciová spoločnosť
Kontaktné údaje: Biely potok, akciová spoločnosť

Plynárenská 7/C
Slovensko

+421424370241