Špeciálny pedagóg

Spoločnosť: Domov sociálnych služieb pre deti a dospelých - INTEGRA

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Nové Mesto, Tylova 21, 83104
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Učiteľ 1.stupňa ZŠ
Učiteľ 2.stupňa ZŠ
Učiteľ na strednej škole
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Samostatná odborná činnosť, špeciálno pedagogické úkony, poskytovanie terapeuticko výchovnej pomoci ťažko zdravotne postihnutým v zariadení sociálnych služieb.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: Dohodou
Iné výhody:

Odmeňovanie v zmysle zákona 553/2003 Z.z.

Poskytujeme lacné ubytovanie.

- Benefity: 5 dní dovolenky nad rámec ZP, denné stravovanie vo vlastnej jedálni, možnosť rehabilitácie, príspevok zamestnávateľa na III. pilier DDS, príjemný kolektív, rodinné prostredie a iné.

- Príplatky: - za sťažené prostredie, nadčasy,

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore špeciálna pedagogika-pedagogika mentálne postihnutých
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore špeciálna pedagogika - špeciálna pedagogika - poradenstvo a pedagogika mentálne postihnutých

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • tímová práca
  • rozhodovanie
  • samostatnosť
  • osobnostný rozvoj

Počítače:
  • Microsoft PowerPoint - elementárna
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Internet - elementárna

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • trpezlivosť
  • spoľahlivosť
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • asertivita

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Názov spoločnosti: Domov sociálnych služieb pre deti a dospelých - INTEGRA
Adresa: Tylova 21
83104 Bratislava-Nové Mesto
Kontaktná osoba: Domov sociálnych služieb pre deti a dospelých - INTEGRA
Kontaktné údaje: Domov sociálnych služieb pre deti a dospelých - INTEGRA

Tylova 21
Slovensko

+421918826517