Sociálny pracovník OSvD

09.10.2018
Spoločnosť: Stredisko sociálnych služieb Petržalka

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Petržalka, Vavilovova 18, 85101
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Sociálny pracovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

koordinácia činnosti zvereného úseku, práca s klientom, práca so zamestnancami

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:30 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 900
Iné výhody:

dodatková dovolenka

príspevok na dopravu

gastrolístky

polročne odmeny

vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore sociálna práca

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • vedenie ľudí
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca
  • informačná gramotnosť
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • rozhodovanie

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
  • asertivita

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Stredisko sociálnych služieb Petržalka
Adresa: Mlynarovičova 23
85103 Bratislava-Petržalka
Slovensko
Kontaktná osoba: Stredisko sociálnych služieb Petržalka
Kontaktné údaje: Stredisko sociálnych služieb Petržalka

Mlynarovičova 23