Skladový pracovník Senec

09.10.2018
Spoločnosť: HOPI SK s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Senec, Senec, Diaľničná cesta, Logistický areál Goodman, 4416/18, 90301
Slovensko, Trnavský kraj, okres Hlohovec
Okres: Senec
Hlohovec
Typ pracovnej Ponuky: Skladník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Manipulácia s tovarom,

- príjem tovaru,

- príprava tovaru k expedícii,

- kontrola dodávok,

- výhoda systémový zakladač.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 620

Motivujúce mzdové ohodnotenie zohľadňujúce mieru skúseností a výkonnosť. Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti, priateľský kolektív. Práca v novom modernom sklade s využitím najmodernejšej techniky. Možnosť profesijného rastu schopným pracovníkom. Zabezpečená doprava do Senca - z Hlohovca, Maduníc a Leopoldova. Možnosť pracovať na skrátený pracovný uväzok (vhodné pre matky s deťmi) - po dohode s vedením spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Certifikáty

Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

Požadujeme: tímový hráč, skúsenosti z logistickej prevádzky, výhoda preukaz VZV, zodpovedajúci zdravotný stav, zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve, trestná bezúhonnosť, ochota pracovať v nepretržitej prevádzke - 3 zmeny, odolnosť voči stresu, flexibilita, zmysel pre zodpovednosť.

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: HOPI SK s.r.o.
Adresa: Bratislavská 83
90201 Pezinok
Slovensko
Kontaktná osoba: HOPI SK s.r.o.
Kontaktné údaje: HOPI SK s.r.o.

Bratislavská 83
Slovensko

+421902943934