Skladový manipulant

09.10.2018
Spoločnosť: T E S L A Liptovský Hrádok a.s.

Miesto práce: Slovensko, okres Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, Pálenica 53/79, 03301
Okres: Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej Ponuky: Skladník
Obrábač kovov
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pomocný pracovník v sklade (skladový manipulant) pripravuje tovar na uskladnenie a vyskladnenie, zabezpečuje jeho nakládku, uloženie a vykládku na a z dopravného prostriedku. Spolupracuje na prijímaní a výdaji tovaru v sklade, manipuluje s tovarom, ukladá a upevňuje tovar na paletách, zabezpečuje jeho manipuláciu v rámci výroby, spolupracuje pri prijímaní a výdaji tovaru v sklade a v rámci výroby, manipuluje s výrobkami, ukladá ich, upevňuje na palety. Manipuluje s tovarom, výrobkami, materiálom a obalmi ručne, prípadne použitím jednoduchých mechanizačných prostriedkov. Spracováva inventarizáciu zásob tovaru v sklade. Zabezpečuje triedenie a likvidáciu odpadov vzniknutých pri skladovaní. Zodpovedá za udržiavanie čistoty v sklade. Požaduje sa: schopnosť pracovať zodpovedne, systematicky, samostatne.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 06:00 do 14:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Sezónna práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: T E S L A Liptovský Hrádok a.s.
Adresa: Pálenica 53/79, Liptovský Hrádok, 03317
Kontaktná osoba: T E S L A Liptovský Hrádok a.s.
Kontaktné údaje: T E S L A Liptovský Hrádok a.s.

Pálenica 53/79, Liptovský Hrádok, 03317