Sanitár

09.10.2018
Spoločnosť: Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina

Miesto práce: Slovensko, okres Žilina, Žilina, Vojtecha Spanyola 43, 01207
Okres: Žilina
Typ pracovnej Ponuky: Sanitár
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme sanitárov na operačný sály a na lôžkové oddelenia nemocnice.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: Dohodou

Možnosť trvalého zamestnania. Sociálny fond. Stravovanie v závodnej jedálni.

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina
Adresa: Vojtecha Spanyola 43
01207 Žilina
Slovensko
Kontaktná osoba: Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina
Kontaktné údaje: Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina

Vojtecha Spanyola 43
Slovensko

+421415110194