Sanitár

09.10.2018
Spoločnosť: Liečebňa sv. Františka, a. s.

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Ružinov, Krásna 22, 82105
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Sanitár
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Poskytovanie komplexnej starostlivosti pri lôžku pacientov, denná toaleta, kŕmenie.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 18:00
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 620

Naše zariadenie ponúka útulné prostredie, príjemnú priateľskú atmosféru, súdržný kolektív, výborné medziľudské vzťahy.

Ďalej ponúkame:

- možnosť privyrobiť si v rámci nadčasu

- ubytovanie v prenajatých bytoch v blízkosti liečebne s príspevkom zamestnanca 1,-EUR/deň

- príspevok na cestovanie, stravné lístky

- DDS poistenie

- zmeny vieme prispôsobiť potrebám a požiadavkam uchádzača

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • empatia
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Liečebňa sv. Františka, a. s.
Adresa: Björnsonova 8
81105 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: Liečebňa sv. Františka, a. s.
Kontaktné údaje: Liečebňa sv. Františka, a. s.

Björnsonova 8
Slovensko

+421905924742