Samostatný asistent konateľa (ekonóm, právnik)

09.10.2018
Spoločnosť: VERÓNY OaS s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Banskobystrický kraj, okres Krupina, Krupina, Osloboditeľov 933, 96301
Okres: Krupina
Typ pracovnej Ponuky: Asistent
Ekonóm
Právnik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Analýza nákladov spoločnosti, kontrola čerpania rozpočtov, komunikácia s poisťovňami, úradom práce, daňovým úradom, bankami, ostatnými úradmi, príprava a kontrola zmlúv a dodatkov zmlúv, výkon interného auditu.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 2000
Iné výhody:

firemný telefón

firemný PC

interné školenia

firemné podujatia - športové aktivity

dochádzkový bonus - mesačne, vianočné odmeny, individuálne odmeny po ukončení stavby

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore ekonomika a riadenie stavebníctva

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • informačná gramotnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • motivovanie ľudí
  • prezentovanie
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • rozhodovanie
  • samostatnosť
  • tvorivosť (kreativita)
  • vyjednávanie

Počítače:
  • Internet - vysoká
  • Microsoft Word - vysoká
  • Microsoft Excel - vysoká
  • Microsoft Outlook - vysoká

Ďalšie požiadavky:

skúsenosti s prácou v stavebnej firme
stavebný rozpočtár/kalkulant
právnik v podniku
špecialista v oblasti vnútorného auditu

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • asertivita
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • predstavivosť
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: VERÓNY OaS s.r.o.
Adresa: Osloboditeľov 933
96301 Krupina
Slovensko
Kontaktná osoba: VERÓNY OaS s.r.o.
Kontaktné údaje: VERÓNY OaS s.r.o.

Osloboditeľov 933
Slovensko

+421455511158