Robotník vo výrobe

09.10.2018
Spoločnosť: Ján Jánoš

Miesto práce: Slovensko, okres Myjava, Jablonka, Jablonka 63, 90621
Okres: Myjava
Typ pracovnej Ponuky: Robotník
Robotník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Výroba substrátov a sadieb húb, spracovanie húb.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 15:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Ján Jánoš
Adresa: Jablonka 63
90621 Jablonka
Slovensko
Kontaktná osoba: Ján Jánoš
Kontaktné údaje: Ján Jánoš

Jablonka 63
Slovensko

+421905650307