Riaditeľ/ka materskej školy

09.10.2018
Spoločnosť: Obec Prosiek

Miesto práce: Slovensko, okres Liptovský Mikuláš, Prosiek, Prosiek , 03223
Okres: Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej Ponuky: Riaditeľ školy
Generálny riaditeľ
Výkonný riaditeľ
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Riadenie a výchovnovzdelávacia činnosť v materskej škole. Ovládanie štátneho jazyka, znalosť vo všeobecných záväzných predpisoch týkajúcich sa činnosti organizácie, osobné a morálne predpoklady podľa §3 ods. 3 a 4 zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone vo verejnom záujme, organizačná a riadiaca schopnosť, občianska bezúhonnnosť, zdravotná spôsobilosť, flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť, Osvedčenie o 1. atestácii alebo jej náhradnej formy. Výberové konanie sa uskutoční dňa 13.06.2018 o 16:00 hod. na Obecnom úrade v Prosieku.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 07:00 do 15:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Obec Prosiek
Adresa: Prosiek, Prosiek, 03223
Kontaktná osoba: Obec Prosiek
Kontaktné údaje: Obec Prosiek

Prosiek, Prosiek, 03223

0918 947 475