Referentka maloobchodu

09.10.2018
Spoločnosť: TOPPRES D.A., spol. s r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Banská Bystrica, Banská Bystrica, Jána Bottu 3, 97401
Okres: Banská Bystrica
Typ pracovnej Ponuky: Referent
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Kompletná starostlivosť o maloobchodné prevádzky

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 20:00
Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Ponúkaný plat: od 480
Iné výhody:

prémie do výšky 350 eur

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • empatia

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: TOPPRES D.A., spol. s r.o.
Adresa: Jána Bottu 3
97401 Banská Bystrica
Slovensko
Kontaktná osoba: TOPPRES D.A., spol. s r.o.
Kontaktné údaje: TOPPRES D.A., spol. s r.o.

Jána Bottu 3
Slovensko

+421903805076