Refentent logistiky

09.10.2018
Spoločnosť: Deák, spol. s r.o.

Miesto práce: Slovensko, Trnavský kraj, okres Galanta, Veľká Mača, Veľká Mača 1122, 92532
Okres: Galanta
Typ pracovnej Ponuky: Logistik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca vhodnejšia pre muža v mraziarenskom sklade, práca vyskladňovania a prípravy expedície, kontrola expedície podľa sortimentu, vykonávanie fyzických inventúr na skladoch, preklad etikiet a špecifikácii slovenských produktov zo slovenského do arabského jazyka, komunikácia so zahraničnými dodavateľmi v anglickom jazyku.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 4:00 do 13:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

podmienkou prijatia uchádzača je znalosť arabského jazyka slovom aj písmom

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Deák, spol. s r.o.
Adresa: Veľká Mača 1122
92532 Veľká Mača
Slovensko
Kontaktná osoba: Deák, spol. s r.o.
Kontaktné údaje: Deák, spol. s r.o.

Veľká Mača 1122