Deputy Branch Manager /Senior Consultant

09.10.2018
Spoločnosť: Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Banská Bystrica
Okres: Banská Bystrica
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Do tímu našej personálno-poradenskej spoločnosti hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Debuty Branch Manager/ HR Senior Recruiter s praktickými skúsenosťami s Recruitment procesom.

Náplň práce:

- Vyhľadávanie vhodných uchádzačov, priame oslovovanie a výber vhodných kandidátov na vyššie a odborné pracovné pozície (white collar)
- Realizácia výberových konaní pre určené pozície, zodpovednosť za celý interview proces, direct search
- Administratívna a organizačná podpora a zastupovanie Branch manažéra
- Práca s pracovnými portálmi, internou databázou, sociálnymi sieťami, inzerovanie voľných pracovných miest
- Aktívna pomoc pri vyhľadávaní vhodných nových klientov a starostlivosť o existujúcich kľúčových klientov
- Práca s internou databázou, priebežná aktualizácia vhodných kandidátov
- Sledovanie trhu a konkurencie, pravidelný reporting
- Spoluúčasť na pracovných veľtrhoch, jobfairs a aktivitách spoločnosti
- Plnenie úloh podľa zadania Branch manažéra
Informácie pre uchádzača: V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.
Ponúkaný plat: od 850
Iné výhody: - Práca v stabilnej personálno-poradenskej spoločnosti
- Samostatná a zodpovedná práca s možnosťou sebarealizácie
- Motivačné finančné ohodnotenie + Variabilná mesačná zložka + odmena za výkon
- Firemné benefity
- Flexibilný pracovný čas
- Služobný automobil

Požiadavky na zamestnanca

Všeobecne požadované znalosti: - Minimálne 3 ročné pracovné skúsenosti s recruiting procesom
- Vysoká miera zodpovednosti, precíznosti a lojality
- Samostatnosť, pro-aktivita a tímový duch
- Orientácia na dosahovanie plánovaných cieľov
- Výborné komunikačné, prezentačné a vyjednávacie zručnosti
Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Start Group s.r.o
Adresa: Horná 13, 974 01 Banská Bystrica
Kontaktná osoba: Ivona Pekarova
Kontaktné údaje: Ivona Pekarova
Horná 13, 974 01 Banská Bystrica
0902 934 051