Recepčná na hale vo Volkswagene

09.10.2018
Spoločnosť: VEKAM Security s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Dev.Nová Ves, J. Jonáša 1, 84108
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Recepčná
Recepčná
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Recepčné služby v SBS na jednotlivých halách.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 18:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 520

Výuka jazykov - nemčina, angličtina. Príplatky podľa Zákonníka práce v plnej výške. Poskytnutie ubytovania.

+ hradené ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore cudzie jazyky a kultúry - nemecký jazyk a kultúra

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa

Cudzie jazyky:
  • ukrajinský - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2
  • ruský - elementárna: A1 a A2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Internet - elementárna

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: VEKAM Security s.r.o.
Adresa: Studenohorská 7
84103 Bratislava-Lamač
Slovensko
Kontaktná osoba: VEKAM Security s.r.o.
Kontaktné údaje: VEKAM Security s.r.o.

Studenohorská 7