Recepčná - chyžná

09.10.2018
Spoločnosť: LANDS PARTNERS

Miesto práce: Slovensko, okres Senec, Senec, Pezinská 25, 90301
Okres: Senec
Typ pracovnej Ponuky: Recepčná
Chyžná
Recepčná
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

upratovanie izieb aspoločných priestorov; činnosť recepčnej, príprava občerstvenie

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 06:30 do 21:00
Práca na zmeny: pružný pracovný čas Nočná práca: áno Sezónna práca: áno
Ponúkaný plat: od 600
Iné výhody:

flexibilná prac. doba

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa
Základné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2
  • chorvátsky - elementárna: A1 a A2
  • srbský - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: LANDS PARTNERS
Adresa: Pezinská 25, Senec, 90301
Kontaktná osoba: LANDS PARTNERS
Kontaktné údaje: LANDS PARTNERS

Pezinská 25, Senec, 90301

0915297844