Projektant elektrických inštalácii, konštruktér rozvádzačov

09.10.2018
Spoločnosť: inovel, s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, Žilinský kraj, okres Dolný Kubín, Dolný Kubín, Aleja Slobody 2245/7, 02601
Okres: Dolný Kubín
Typ pracovnej Ponuky: Projektant
Konštruktér
Projektant
Konštruktér
Projektant
Projektant
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Tvorba projektovej dokumentácie elektrických inštalácii nízkeho napätia. Návrh elektrických rozvádzačov.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • technická gramotnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • AutoCAD - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: inovel, s. r. o.
Adresa: Vyšnokubínska 172/168
02601 Vyšný Kubín
Slovensko
Kontaktná osoba: inovel, s. r. o.
Kontaktné údaje: inovel, s. r. o.

Vyšnokubínska 172/168
Slovensko

+431903565382