Programátor C, C++ senior

09.10.2018
Spoločnosť: effman s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Trnavský kraj, okres Dunajská Streda, Dunajská Streda, Jesenského 5420, 92901
Okres: Dunajská Streda
Typ pracovnej Ponuky: Programátor
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- aktívna účasť na spoločnej analýze požiadaviek zákazníka a tvorbe podkladov pre vývoj

- vývoj firmware pre:

o STM32, v odôvodnených prípadoch pre iné ARM MCU.

o vysoko spoľahlivé inteligentné senzory environmentálnych veličín

o ovládanie komplexných systémov na diaľku (Ázia, Severná a Južná Amerika, Európa)

o riadenie komplexných industriálnych procesov bez prítomnosti človeka

o implementáciu procesov s prvkami strojového učenia

- tvorba vývojovej dokumentácie pre vyvíjané zariadenia

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 16:00
Ponúkaný plat: od 1700
Iné výhody:

- samozrejmosťou sú stravné lístky, káva a čaj neobmedzene

- vysoko kreatívne prostredie

- príjemný kolektív a otvorená komunikácia

- možnosť pracovať s najnovšími technológiami

- možnosť využívať stroje a prístroje firmy pre vlastné projekty (po zvládnutí firemných úloh)

Miesto výkonu práce: Dunajská Streda – blízko autobusovej a vlakovej stanice

Pracovný čas: voľný – dôležité sú výsledky odovzdané v dohodnutej kvalite a čase

Plat: junior od 800€, medior od 1300, senior od 1700 vyššie podľa schopností a odovzdanej práce

Odmeny: po každom úspešnom projekte

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • C, C++ - vysoká

Ďalšie požiadavky:

- schopnosť pracovať samostatne aj v kolektíve
- potreba sa neustále vzdelávať v obore a súčasne si rozširovať obzor v technológiách
- záujem o prácu ostatných členov kolektívu
- potreba vidieť výsledky svojej práce nasadené v komplexných riešeniach vo svete

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: effman s.r.o.
Adresa: Jesenského 5420
92901 Dunajská Streda
Slovensko
Kontaktná osoba: effman s.r.o.
Kontaktné údaje: effman s.r.o.

Jesenského 5420
Slovensko

+421948844688