Prevádzkový zámočník

09.10.2018
Spoločnosť: OMNIA KLF, a. s.

Miesto práce: Slovensko, okres Kysucké Nové Mesto, Kysucké Nové Mesto, Kukučínova 2734, 02401
Okres: Kysucké Nové Mesto
Typ pracovnej Ponuky: Zámočník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Údržbárske a opravárenské práce. Realizácia bežných, stredných a generálnych opráv strojov, zariadení a technológii. Používanie technických dokumentov. Ručné opracovávanie strojných častí (pilovanie, rezanie, vyrovnávanie, ohýbanie, vŕtanie a pod.). Zhotovovanie súčiastok

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: Dohodou

upresnenie mzdových podmienok: 4.50 €/hod (vrátane variabilnej zložky mzdy = pohyblivá zložka mzdy + fond vedúceho)

-0,5518€/odpr. hod. -mzdové zvýhodnenie za prácu v sťaženom prostredí v zmysle ZP

-V ZÁVISLOSTI OD PRAXE A PREUKÁZANÝCH SKÚSENOSTÍ JE MOŽNÉ DOJEDNAŤ VYŠŠIU NÁSTUPNÚ MZDU

-prítomnostný bonus v priemere do výšky 40€ mesačne

-mzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu , v nedeľu a poobedňajšej zmene nad rámec ZP

-príspevok zamestnanca na stravné vo výške iba 0,32€

-príspevok na dopravu

-zvýhodnené doplnkové dôchodkové sporenie v zmysle ZP

-iné benefity (odmena bezplatným darcom krvi, pri narodení dieťaťa,...) v zmysle kolektívnej zmluvy

-zdarma zabezpečenie odborných kurzov a školení potrebných na výkon povolania (viazač bremien, žeriavnik, obsluha MV,...)

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Certifikáty

Zváračský preukaz podľa vybranej STN

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • informačná gramotnosť
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

-zváranie plameňom a rezanie kyslíkom Z-G1 – PODMIENKA
-ďalšie odporúčané osvedčenia:
-tlakové nádoby
-plynové zariadenia
-viazač bremien
-regálový zakladač
-žeriav
-obsluha motorových vozíkov
-orientácia v technickej dokumentácii, schémach a postupoch v strojárskej
výrobe
-schopnosť výkonu práce vo výškach

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: OMNIA KLF, a. s.
Adresa: Kukučínova 2734
02401 Kysucké Nové Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: OMNIA KLF, a. s.
Kontaktné údaje: OMNIA KLF, a. s.

Kukučínova 2734
Slovensko

+421414201216