Prevádzkar ubytovacieho zariadenia

09.10.2018
Spoločnosť: Nemeth&Horvath

Miesto práce: Slovensko, okres Senec, Senec, Železničná 3, 90301
Okres: Senec
Typ pracovnej Ponuky: Prevádzkar
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

prevádzkar ubytovne, kontrola evidencie ubytovaných

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 550
Iné výhody:

ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Nemeth&Horvath
Adresa: Železničná 3, Senec, 90301
Kontaktná osoba: Nemeth&Horvath
Kontaktné údaje: Nemeth&Horvath

Železničná 3, Senec, 90301

0905566566