Predavačka do lahôdok

09.10.2018
Spoločnosť: Štefan Sečkár

Miesto práce: Slovensko, okres Trnava, Trnava, Hlavná 54, 91701
Okres: Trnava
Typ pracovnej Ponuky: Predavač
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Predaj potravín, šalátov, zákuskov. Práca s váhou, pokladňou, narezovym strojom.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 18:00
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Štefan Sečkár
Adresa: Hlavná 54
91701 Trnava
Slovensko
Kontaktná osoba: Štefan Sečkár
Kontaktné údaje: Štefan Sečkár

Hlavná 54
Slovensko

+421907672171