predajca mobilných telefónov a príslušenstva

09.10.2018
Spoločnosť: Mgr. Michal Guňa - MOBILPLACE

Miesto práce: Slovensko, okres Košice IV, Košice-Juh, Pri prachárni 4, 04011
Okres: Košice
Typ pracovnej Ponuky: Predavač
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

aktívny predaj produktov služieb, predaj mobilných telefónov a tabletov, predaj príslušenstva k telefónom a k tabletom, preberanie a odovzdávanie telefónov na servis, vykupovanie mobilných telefónov a tabletov, komunikácia so zákazníkmi, obsluha zákazníkov, t.j. aktívny predaj, odborné sortimentné poradenstvo, ponuka doplnkového tovaru, inventúra a reklamácie tovaru, doplňovanie tovaru, označovanie cien, tlač cenoviek, udržiavanie poriadku na predajni, poradenstvo a komplexná starostlivosť o zákazníka, zodpovednosť za vedenie prevádzky, zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť, kultivované vyjadrovanie, práca s pokladňou

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 09:00 do 20:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 576

po splnení obratov a požiadaviek ponúkame na danú pozíciu vysoké finančné ohodnotenie

a prípadnú možnosť kariérneho rastu, možnosť nákupu telefónov a príslušenstva za zamestnanecké zľavy

, práca na plný úväzok, práca v mladom kolektíve, zaškolenie a neustále vzdelávanie sa v odbore

, motivujúci systém odmeňovania, práca v dynamickom kolektíve, práca v stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • slovenský - vysoká: C1 a C2
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Mgr. Michal Guňa - MOBILPLACE
Adresa: Šrobárova 6565/8, Prešov, 08001
Kontaktná osoba: Mgr. Michal Guňa - MOBILPLACE
Kontaktné údaje: Mgr. Michal Guňa - MOBILPLACE

Šrobárova 6565/8, Prešov, 08001

+421911905627