Právnik

Spoločnosť: Centrum vedecko-technických informácií Slovenskej republiky

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Staré Mesto, Lamačská cesta 8/A, 81104
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Právnik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zabezpečovanie právnej agendy zamestnávateľa,

- príprava právnych stanovísk, vyjadrení a analýz,

- tvorba a pripomienkovanie zmlúv a iných právnych dokumentov,

- poskytovanie právneho poradenstva interným oddeleniam organizácie,

- participovanie na prípravách interných právnych predpisov, ich kontrolovanie a aktualizovanie v zmysle platnej legislatívy,

- zastupovanie spoločnosti pred súdmi a inými orgánmi verejnej správy

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 16:00
Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Ponúkaný plat: od 1000
Iné výhody:

Príležitosti pre odborný rast, školenia

Služobný telefón, Notebook

Pružná pracovná doba

Bezproblémové parkovanie

Firemné akcie ( športové, spoločenské)

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • kultivovaný písomný prejav
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • tímová práca
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

znalosti z oblasti štrukturálnych fondov, právnych predpisov v oblasti VO, práva a ekonomiky vítané

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • komunikatívnosť
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Názov spoločnosti: Centrum vedecko-technických informácií Slovenskej republiky
Adresa: Lamačská cesta 8/A
81104 Bratislava-Staré Mesto
Kontaktná osoba: Centrum vedecko-technických informácií Slovenskej republiky
Kontaktné údaje: Centrum vedecko-technických informácií Slovenskej republiky

Lamačská cesta 8/A