Pracovník vo vinohrade

09.10.2018
Spoločnosť: Branislav Nichta - VÍNO NICHTA

Miesto práce: Slovensko, okres Levice, Čajkov, Čajkov 552, 93524
Okres: Levice
Typ pracovnej Ponuky: Pomocný pracovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

práce vo vinohrade

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 650
Iné výhody:

stabilita

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
  • Skupina T

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

vodičský preukaz B, T, ale nie je podmienkou

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • praktické myslenie
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B
Skupina: T

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Branislav Nichta - VÍNO NICHTA
Adresa: Čajkov 552
93524 Čajkov
Slovensko
Kontaktná osoba: Branislav Nichta - VÍNO NICHTA
Kontaktné údaje: Branislav Nichta - VÍNO NICHTA

Čajkov 552
Slovensko

+421905442120