Pracovník v sklade (skladník)

09.10.2018
Spoločnosť: HCJ, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Trnava, Šelpice, Šelpice 141, 91909
Okres: Trnava
Typ pracovnej Ponuky: Skladník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Prevádzka skladu pre ruského zákazníka, nakládka a vykládka tovaru, manipulácia s tovarom, prekládka tovaru, rozbaľovanie, prebaľovanie, vychystávanie tovaru, upratovacie práce v sklade, riešenie nezhôd so zákazníkom.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • ruský - vysoká: C1 a C2
  • ukrajinský - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: HCJ, s.r.o.
Adresa: Šelpice 141
91909 Šelpice
Slovensko
Kontaktná osoba: HCJ, s.r.o.
Kontaktné údaje: HCJ, s.r.o.

Šelpice 141
Slovensko

+421910806210