Pracovník v sklade

09.10.2018
Spoločnosť: KeyRock s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Nemecko
Typ pracovnej Ponuky: Skladník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca v sklade s technickými súčiastkami (triedenie a zhromažďovanie objednávok), práca na VZV.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 1700
Iné výhody:

Ubytovanie zdarma, koordinátor na mieste.

Práca je turnusová (7 týždňov v práci a 2 týždne doma).

+ hradené ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • nemecký - elementárna: A1 a A2

Ďalšie požiadavky:

Výhodou je preukaz na VZV.

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: KeyRock s. r. o.
Adresa: Jesenského 21
08501 Bardejov
Slovensko
Kontaktná osoba: KeyRock s. r. o.
Kontaktné údaje: KeyRock s. r. o.

Jesenského 21
Slovensko

+421903431350