Pracovník v logistike/sklade

09.10.2018
Spoločnosť: V-V CONTROL s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, okres Malacky, Lozorno, Priemyselná 1000, 90055
Okres: Malacky
Typ pracovnej Ponuky: Logistik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce a zodpovedností:

- koordinácia materiálu (dodávka materiálu na linku, nakládku hotových výrobkov)

- 2, 3, alebo 4zmennej prevádzke pre závod

Hlavné úlohy a zodpovednosti tejto pozície:

- zodpovedá za 100%-nú sekvenciu a poradie podľa manifestu od

zákazníka,

- zaisťuje zodpovedajúcu starostlivosť o VZV, dennú údržbu a ich skladovanie v hale,

- skenuje materiál a vychystáva objednávky,

- vyskladňuje materiál na základe výrobných objednávok a "pick listov",

- zabezpečuje informovanosť v rámci vlastnej zmeny a komunikuje s ostatnými operátormi verbálnou i písomnou formou,

- pri práci sa riadi internými predpismi spoločnosti.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 720
Iné výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity

- výkonnostný bonus od 50 - 450 Eur (brutto)

- víkendové príplatky nad rámec zákona

- stravné lístky v hodnote 4,00 Eur (s doplatkom zamestnanca 0,81 Eur/lístok)

- možnosť kvartálnych odmien 250,- Eur

- 13., 14. odmeňovanie

- možnosť pracovať nadčas

- odmeny za prácu za nadčas

+ hradené ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Certifikáty

Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • praktické myslenie
  • trpezlivosť
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: V-V CONTROL s. r. o.
Adresa: Hálova 1087/4
85101 Bratislava-Petržalka
Slovensko
Kontaktná osoba: V-V CONTROL s. r. o.
Kontaktné údaje: V-V CONTROL s. r. o.

Hálova 1087/4
Slovensko

+421903989005