Pracovník v lesníctve

09.10.2018
Spoločnosť: ArborHortus s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Banská Bystrica, Slovenská Ľupča, Partizánska 30, 97613
Okres: Banská Bystrica
Typ pracovnej Ponuky: Lesník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

zalesňovanie stromčekov, uhadzovanie haluziny, ochrana kultúr

mdzurik69@gmail.com

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 07:00 do 15:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: ArborHortus s.r.o.
Adresa: Partizánska 30, Slovenská Ľupča, 97613
Kontaktná osoba: ArborHortus s.r.o.
Kontaktné údaje: ArborHortus s.r.o.

Partizánska 30, Slovenská Ľupča, 97613

+421905548316