Pracovník v drevovýrobe

09.10.2018
Spoločnosť: Ján Vlčko spol. s r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bánovce nad Bebravou, Podlužany, Podlužany 358, 95652
Okres: Bánovce nad Bebravou
Typ pracovnej Ponuky: Drevársky technik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha optimalizačnej píly KP 500.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 14:00
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Ján Vlčko spol. s r.o.
Adresa: Podlužany 358
95652 Podlužany
Slovensko
Kontaktná osoba: Ján Vlčko spol. s r.o.
Kontaktné údaje: Ján Vlčko spol. s r.o.

Podlužany 358
Slovensko

+421905600068