Pracovník ručného umývania a čistenia osobných vozidiel

09.10.2018
Spoločnosť: Land agency s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Pezinok, Svätý Jur, Na Pažiti 9, 90021
Okres: Pezinok
Typ pracovnej Ponuky: Automechanik
Obchodný manažér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Komplexné umývanie vozidiel osobných a dodávkových. Práca s vysokotlakovým čističom, ručné umývanie karosérie, vysávanie, hĺbkové čistenie sedadiel a kobercov, leštenie karosérií, príprava vozidla na predaj. V prípade absolventa vieme pomôcť zaučením.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 16:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 650

Práca v mladom kolektíve, stravné lístky, variabilná zložka mzdy, možnosť pracovať víkendy - samostatné finančné ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • slovenský - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Internet - elementárna

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Land agency s.r.o.
Adresa: Na Pažiti 1903/9
90021 Svätý Jur
Slovensko
Kontaktná osoba: Land agency s.r.o.
Kontaktné údaje: Land agency s.r.o.

Na Pažiti 1903/9
Slovensko

+421904823621