Pracovník/pracovníčka vo výrobe

09.10.2018
Spoločnosť: Pannon - Work Slovakia, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Trnavský kraj, okres Dunajská Streda, Dunajská Streda, okr.DS 2, 92901
Okres: Dunajská Streda
Typ pracovnej Ponuky: Pomocný pracovník
Robotník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obsluha zariadení a strojov na výrobu pekárenských výrobkov,

- manipulačné činnosti vo výrobe, hygiena a sanitácia zariadení,

- rotácia zamestnancov na jednotlivých operáciách.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 14:00
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: Dohodou

- 3,35 Eur hodinová zmda + prítomnostný bonus + príplatky + pohyblivá zložka mzdy (čistá mzda pre nových zamestnancov cca.550 Eur)

- zázemie a stabilita veľkej spoločnosti

- práca na hlavný pracovný pomer, bez požiadavky na odbornú prax

- perspektívna práca v modernej spoločnosti

- možnosť kariérneho rastu

- kompletné vstupné zaškolenie

- adekvátne finančné ohodnotenie

- zabezpečenie pracovného odevu a osatných ochranných pracovných prostriedkov

- príjemné a čisté pracovné prostredie

- organizovanie firemných akcií a večierok

- práca vhodná aj pre ženy, absolventov

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

- zodpovednosť
- ochota pracovať na zmeny
- nekonfliktnosť
- precíznosť
- zdravotný preukaz

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Pannon - Work Slovakia, s.r.o.
Adresa: ul. biskupa Kondého 4577/18
92901 Dunajská Streda
Slovensko
Kontaktná osoba: Pannon - Work Slovakia, s.r.o.
Kontaktné údaje: Pannon - Work Slovakia, s.r.o.

ul. biskupa Kondého 4577/18
Slovensko

+421905841201