Pracovník obsluhy strojov a zariadení

09.10.2018
Spoločnosť: Neuman Aluminium PWG s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Žarnovica, Žarnovica, Bystrická 657, 96681
Okres: Žarnovica
Typ pracovnej Ponuky: Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Si zručný a chceš vyrábať súčasti pre AUDI, VOLKSWAGEN, BMW? Tak sa pridaj k nám! Hľadáme zručných spolupracovníkov so záujmom pracovať v strojárenskej spoločnosti, ktorí budú vyrábať profily pre prémiové automobilky.

Náplňou práce je obsluha obrábacích strojov najmä CNC fréz alebo sústruhov, kontrolné meranie určených rozmerov opracovaných výrobkov podľa výrobnej dokumentácie, zapisovanie nameraných hodnôt, kontrola opracovaných dielov a vykonávanie súvisiacich pracovných činností.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 14:00
Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 578
Iné výhody:

- Prémie 10 % zo základnej mzdy od 2. mesiaca

- 13. a 14. plat

- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 3 % hrubej mzdy

- zabezpečujeme autobusovú linku na príchod a odchod na trase Žiar nad Hronom - Žarnovica a späť

- príspevok na dopravu do výšky 100 Eur!

- bonus za prítomnosť v práci

- ubytovanie zdarma

- možnosť pracovať aj nadčas

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
  • technická gramotnosť
  • matematická gramotnosť

Ďalšie požiadavky:

Zdravotná spôsobilosť na prácu v riziku hluk 3. kategória.
Schopnosť pracovať v 4 zmennej prevádzke (2 dni ranná, 2 dni nočná, 2 dni poobedná a 2 dni voľno) prípadne v 3 zmennej prevádzke (striedanie týždeň ranná, poobedná a nočná) s voľným víkendom.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • pozornosť
  • precíznosť (presnosť)

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Neuman Aluminium PWG s.r.o.
Adresa: Bystrická 657
96681 Žarnovica
Slovensko
Kontaktná osoba: Neuman Aluminium PWG s.r.o.
Kontaktné údaje: Neuman Aluminium PWG s.r.o.

Bystrická 657
Slovensko

+421453022313