Pracovník obsluhy práčky

09.10.2018
Spoločnosť: Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Považská Bystrica, Považská Bystrica, Robotnícka 2129, 01701
Okres: Považská Bystrica
Typ pracovnej Ponuky: Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obsluha zariadenia na pranie komponentov,

- vykonávanie základnej údržby na stroji a starostlivosť o zariadenie,

- jednoduchšia práca v 3-zmennej prevádzke.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 700

- v základnej zložke mzdy nie sú zahrnuté: mesačná prémia (variabilná zložka) 105 € btt, príplatky za nočné zmeny, letný a zimný bonus, tímový bonus pri splnení skupinového cieľa, nadštandardné príplatky za nadčasy.

Spoločnosť ponúka záujemcom:

- stabilný a perspektívny pracovný pomer priamo do kmeňa, nie cez agentúru,

- letný a zimný bonus,

- benefity (možnosť využívania mestských športovísk, wellness, výlety aj pre rodinných príslušníkov a iné),

- možnosť odborného rastu, práca s najmodernejšími výrobnými technológiami a strojmi,

- pracovné prostredie a podmienky na vysokej úrovni.

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Bonfiglioli Slovakia s.r.o.
Adresa: Robotnícka 2129
01701 Považská Bystrica
Slovensko
Kontaktná osoba: Bonfiglioli Slovakia s.r.o.
Kontaktné údaje: Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

Robotnícka 2129
Slovensko

+421902925020