Pracovník obsluhy CNC

09.10.2018
Spoločnosť: I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica, Banská Bystrica, Kuzmányho 5, 97401
Okres: Banská Bystrica
Typ pracovnej Ponuky: CNC programátor
Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do Banskej Bystrice hľadáme zodpovedných pracovníkov na obsluhu CNC strojov - fréz a sústruhov. Ponúkame stabilné zamestnanie.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 800
Iné výhody:

Stabilita.

Adekvátne finančné ohodnotenie.

Bonusový systém.

Iné nefinančné benefity.

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • technická gramotnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

technické vzdelanie,
čítanie technických výkresov,
zodpovednosť,
elektrotechnická spôsobilosť.

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: I.K. Hofmann s.r.o.
Adresa: Kuzmányho 5
97401 Banská Bystrica
Slovensko
Kontaktná osoba: I.K. Hofmann s.r.o.
Kontaktné údaje: I.K. Hofmann s.r.o.

Kuzmányho 5
Slovensko

+421911672700