Pracovník na pretláčacie práce (mikrotunelovanie)

09.10.2018
Spoločnosť: MIKROVRT, spol. s r.o.

Miesto práce: Slovensko, Trnavský kraj, okres Hlohovec, Leopoldov, Sládkovičova 67, 92041
Okres: Hlohovec
Typ pracovnej Ponuky: Stavebný technik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme technicky zdatného pracovníka na pretláčacie práce (mikrotunelovanie). Podmienka je vodičský preukaz sk. C!

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: Dohodou
Iné výhody:

stravné lístky v hodnote 4 €

doprava na miesto výkonu práce zabezpečená

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina C

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť
  • technická gramotnosť
  • tímová práca

Osobnostné predpoklady
  • technický talent

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: C

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: MIKROVRT, spol. s r.o.
Adresa: Sládkovičova 67
92041 Leopoldov
Slovensko
Kontaktná osoba: MIKROVRT, spol. s r.o.
Kontaktné údaje: MIKROVRT, spol. s r.o.

Sládkovičova 67
Slovensko

+421918667504