Pracovník na kvalite v automobilovom priemysle!

09.10.2018
Spoločnosť: GYIQ s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Trnavský kraj, okres Trnava, Trnava, Automobilová cesta 1, 91926
Okres: Trnava
Typ pracovnej Ponuky: Montážnik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Automobilová spoločnosť so sídlom v Trnave ponúka voľné pracovné miesta pre nadšencov do aút, kde vašou náplňou práce bude:

- kontrola vozidla (interiér, exteriér)

- overenie vozidla rôznymi skúškami

- nastavovanie

- ďalšie pokyny podla vedúceho

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 747
Iné výhody:

- zabezpečená doprava z rôznych smerov

- zabezpečené ubytovanie

- stravovanie priamo v závode

- nočné príplatky až 1,60€/hod

- kolektívna a individuálna prémia 100€

- 13.plat - 2x ročné vyplácaný

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • informačná gramotnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • manuálna zručnosť
  • matematická gramotnosť

Ďalšie požiadavky:

Na danú pozíciu je nutné vlastniť vodičský preukaz typu "B" a prax vo vedení vozidla.
Ďalej:
- ochota pracovať na zmeny
- manuálna zručnosť
- skúsenosti vo výrobe výhodou

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • komunikatívnosť
  • pozornosť
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: GYIQ s.r.o.
Adresa: Časť Violín 379
94602 Čalovec
Slovensko
Kontaktná osoba: GYIQ s.r.o.
Kontaktné údaje: GYIQ s.r.o.

Časť Violín 379
Slovensko

+421917382052