Pracovník fyzickej ochrany

09.10.2018
Spoločnosť: CENTR GROUP SR, s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, Košický kraj, okres Košice, Košice-Sever, Moldavská cesta 2, 04001
Okres: Košice
Typ pracovnej Ponuky: Pracovník strážnej služby
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Kontrola zakúpeného tovaru v Drive In v obchode zo stavebninami.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Certifikáty

Preukaz odbornej spôsobilosti pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany a pátrania (typu „S“) alebo pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany, pátrania, odbornej prípravy a poradenstva a pre prevádzkovateľov (typu „P“) podľa zákona č. 473/2005 Z.z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (zákon o súkromnej bezpečnosti) (§ 16)

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

preukaz odbornej spôsobilosti - NUTNÝ

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: CENTR GROUP SR, s. r. o.
Adresa: Hviezdoslavovo námestie 25
81102 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: CENTR GROUP SR, s. r. o.
Kontaktné údaje: CENTR GROUP SR, s. r. o.

Hviezdoslavovo námestie 25
Slovensko

+421914328492