Pracovník do výroby okien

09.10.2018
Spoločnosť: UNIGROUP, v.o.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Slovensko, okres Dunajská Streda, Veľký Meder, Okočská cesta 3581, 93201
Okres: Dunajská Streda
Typ pracovnej Ponuky: Operátor strojov a zariadení
Robotník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

okovanie, zasklievanie, montáž okien, dverí, rôzne pomocné práce

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:30 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 950
Iné výhody:

stravné lístky

Druh pracovného pomeru: hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Všeobecne požadované znalosti: Požadované vzdelanie:
Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť

Cudzie jazyky:
  • slovenský - pokročilá: B1 a B2

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: UNIGROUP, v.o.s.
Adresa: Partizánska 30/36
93201 Veľký Meder
Slovensko
Kontaktná osoba: UNIGROUP, v.o.s.
Kontaktné údaje: UNIGROUP, v.o.s.

Partizánska 30/36
Slovensko

+421905642363