Pracovník/čka personálneho a mzdového oddelenia

09.10.2018
Spoločnosť: KFŠ - DELTA, s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bardejov, Bardejov, Štefánikova 78, 08501
Okres: Bardejov
Typ pracovnej Ponuky: Administratívny pracovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- spracovanie mzdovej agendy

- spracovanie ročného zúčtovania daní

- príprava pracovno-právnych dokumentov pri nástupe a výstupe zamestnanca (pracovné zmluvy, personalistika)

- agenda pri evidencii PN, komunikácia s soc. a zdravotnou poisťovňou, komunikácia s Úradom práce soc. vecí a rod.

- mzdová a personálna štatistika, evidencia stravných lístkov

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť
  • finančná a ekonomická gramotnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: KFŠ - DELTA, s. r. o.
Adresa: Štefánikova 78
08501 Bardejov
Slovensko
Kontaktná osoba: KFŠ - DELTA, s. r. o.
Kontaktné údaje: KFŠ - DELTA, s. r. o.

Štefánikova 78
Slovensko

+42190360062