Pracovník/čka montáže

09.10.2018
Spoločnosť: RAMEX a.s.

Miesto práce: Slovensko, okres Senica, Senica, Štefánikova 714/52, 90501
Okres: Senica
Typ pracovnej Ponuky: Montážnik, montér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Výroba obrazových rámov a podproduktov s nimi súvisiacich podľa pracovných postupov a výrobných zakáziek.

Práca je vhodnejšia pre ženy.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 605
Iné výhody:

Možnosť predĺženia zmluvy.

Stravné lístky.

Pracovná doba:

pondelok - štvrtok: od 7.00 do 16.00 hod.

piatok: od 7.00 do 13.30 hod.

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • manuálna zručnosť

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: RAMEX a.s.
Adresa: Štefánikova 714/52
90501 Senica
Slovensko
Kontaktná osoba: RAMEX a.s.
Kontaktné údaje: RAMEX a.s.

Štefánikova 714/52
Slovensko

+421346946116