Pracovník autoumyvárne - Bratislava

09.10.2018
Spoločnosť: Avendator s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Staré Mesto, Jesenskeho 4, 81102
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Pomocný pracovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponukame pre mladych a sikovnych ludi so vztahom k autam dynamicku a zabavnu pracu, pripadne brigadu.

V nasich prevadzkach sa dostanete k zaujimavym strojom, do dobreho kolektivu a mate siroke moznosti sa zdokonalovat a sebarealizovat.

Preferujeme dlhodobu spolupracu.

Poslite nam zivotopis na info@avendator.sk

Nastup ihned po skusobnom dni.

Nieje nutne mat vodicsky preukaz!

Moznost TPP aj brigady.

Pracuje sa na 12h zmeny, ktore si planujete vopred.

Prevadzka je v centre mesta.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 12:00
Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Ponúkaný plat: od 1000

-Individualne bonusy a premie za dosiahnute vysledky a snahu.

-obratove bonusy

-vianocne premie

-flexibilny pracovny cas

-moznost karierneho rastu

-moznost platoveho rastu

-mlady a prijemny kolektiv

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa
Neukončené základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • tímová práca
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

Chuť sa učiť a nevzdavat sa.

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • cieľavedomosť
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • pozornosť
  • spoľahlivosť
  • praktické myslenie

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Avendator s. r. o.
Adresa: Medená 110/25
81102 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: Avendator s. r. o.
Kontaktné údaje: Avendator s. r. o.

Medená 110/25
Slovensko

+421948948454