Pracovníčka montáže plastových dielov

09.10.2018
Spoločnosť: ŠANDOR, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Považská Bystrica, Považská Bystrica, Považské Podhradie 4249, 01704
Okres: Považská Bystrica
Typ pracovnej Ponuky: Pomocný pracovník
Montážnik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Kontrola a montáž plastových dielov.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 500
Iné výhody:

Od 1.9.2018 plánujeme prejsť na jednozmenný režim.

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

Dobrý zrak.

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: ŠANDOR, s.r.o.
Adresa: Považské Podhradie 4249
01704 Považská Bystrica
Slovensko
Kontaktná osoba: ŠANDOR, s.r.o.
Kontaktné údaje: ŠANDOR, s.r.o.

Považské Podhradie 4249
Slovensko

+421905419468