Práčka

09.10.2018
Spoločnosť: Domov seniorov Lamač

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Lamač, Na barine 5, 84103
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Pomocný pracovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Rutinná práca pri údržbe odevov na zdravotnom úseku pre občanov s intenzívnou starostlivosťou, pomoc pri vytváraní a upevňovaní hygienických, spoločenských a pracovných návykov občanov v zariadení a sociálnych služieb.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: Dohodou

Po skúšobnej dobe možnosť zabezpečenia ubytovania. Základná mzda 446,50 € + osobný príplatok

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

Bezúhonnosť, schopnosť pracovať so seniormi.

Osobnostné predpoklady
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • trpezlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Domov seniorov Lamač
Adresa: Na barine 5
84103 Bratislava-Lamač
Slovensko
Kontaktná osoba: Domov seniorov Lamač
Kontaktné údaje: Domov seniorov Lamač

Na barine 5