Práca v sklade

09.10.2018
Spoločnosť: DOR, s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, okres Považská Bystrica, Považská Bystrica, Považské Podhradie 313, 01704
Okres: Považská Bystrica
Typ pracovnej Ponuky: Skladník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Príjem a výdaj (externe, interne) všetkých materiálov v skladoch sériovej výroby,

- zásobovanie jednotlivých pracovísk (odvoz, dovoz) sériovej výroby podľa príslušných inštrukcií a pokynov riadiacich pracovníkov,

- medzioperačná preprava materiálov podľa príslušných inštrukcií a pokynov riadiacich pracovníkov,

- potvrdenie príjmu a výdaja podpisom príslušných dokladov,

- manipulácia s motorovým vysokozdvižným vozíkom, ručne vedeným vysokozdvižným el. vozíkom a paletovým vozíkom,

- starostlivosť o manipulačné prostriedky,

- uskladnenie materiálu na určené miesto v sklade a v sériovej výrobe,

- príprava materiálu pre výrobu (v prípade potreby napočítanie dielov do prepravných obalov),

- expedícia hotových výrobkov podľa plánu expedície (nakládkový list) vrátane vystavenia dodacích listov a ostatných dokumentov,

- zodpovednosť za skladovú evidenciu v IRS,

- hmotná zodpovednosť za stav skladových zásob,

- uzatváranie skladových priestorov a zabránenie pohybu nepovolaných osôb v týchto priestoroch,

- spoluzodpovednosť za pravidelnú inventarizáciu skladových zásob,

- starostlivosť o čistotu a poriadok v priestoroch sériovej výroby a skladových priestoroch vrátane čistenia prepravných obalov,

- uplatňovanie systému SMK a EMS na zverenom úseku,

- zabezpečovanie a dodržiavanie OBP, požiarnej ochrany a ostatných platných predpisov a noriem na zverenom úseku,

- plnenie ďalších povinností, ktoré mu nariadi priamy nadriadený, pokiaľ nie sú v rozpore s platnými zákonmi.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 705

- Práca v perspektívnej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom priemysle,

- práca v príjemnom kolektíve,

- možnosť odborného rastu,

- možnosť získať kvartálny dochádzkový bonus,

- príspevky na stravovanie,

- firemné akcie,

- zaškolenia a starostlivosť o kvalifikáciu zamestnancov, možnosť odborne sa rozvíjať.

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Certifikáty

Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • manuálna zručnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Prax s obsluhou VZV - výhodou.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: DOR, s. r. o.
Adresa: Považské Podhradie 313
01704 Považská Bystrica
Slovensko
Kontaktná osoba: DOR, s. r. o.
Kontaktné údaje: DOR, s. r. o.

Považské Podhradie 313
Slovensko

+421917827811