Pomocný skladový pracovník

09.10.2018
Spoločnosť: VVISS spol. s r.o.

Miesto práce: Slovensko, Trnavský kraj, okres Hlohovec, Madunice, Kostolanská 2/540, 92242
Okres: Hlohovec
Typ pracovnej Ponuky: Skladník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pomocný pracovník v sklade pripravuje tovar na uskladnenie a vyskladnenie, zabezpečuje jeho nakládku, uloženie a vykládku na a z dopravného prostriedku. Manipuluje s tovarom, ukladá a upevňuje tovar na paletách a zodpovedá za udržiavanie čistoty v sklade.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 20:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 480
Iné výhody:

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: VVISS spol. s r.o.
Adresa: Kostolanská 2/540
92242 Madunice
Slovensko
Kontaktná osoba: VVISS spol. s r.o.
Kontaktné údaje: VVISS spol. s r.o.

Kostolanská 2/540
Slovensko

+421337351735