Pomocný pracovník vo výrobe

09.10.2018
Spoločnosť: L.S.M., spol. s r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Senec, Veľký Biel, Kostolná , 90024
Okres: Senec
Typ pracovnej Ponuky: Pomocný pracovník
Pomocný pracovník
Robotník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

pomocné práce pri výrobe, upratovanie vonkajších plôch

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Neukončené základné vzdelanie
Základné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: L.S.M., spol. s r.o.
Adresa: Kostolná, Veľký Biel, 90024
Kontaktná osoba: L.S.M., spol. s r.o.
Kontaktné údaje: L.S.M., spol. s r.o.

Kostolná, Veľký Biel, 90024

0911457047